Jméno:
Heslo:

<<    / 2024   >>
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Fotogalerie2017
Obrázek vstupu do části galerie Mikulášovy Patálie.

Mikulášovy Patálie


Obrázek vstupu do části galerie Podzimní prázdniny 2017.

Podzimní prázdniny 2017


Nadešly první prázdniny v novém školním roce. Společně s 35 dětmi jsme ve čtvrtek ráno vyjeli do Klokočova. Čekaly nás 4 úžasné dny plné zábavy, her a hlavně čistého vzduchu. Děti se hned první den rozdělily do 5. oddílu, protože hned potom byl před nimi nesmírně těžký úkol. Letos totiž na děti čekala celopodzimová hra s názvem Alenka v říši divů. Prvním úkolem dětí bylo dostat se do říše divů. Úkol splnily a těšily se na další hry co pro ně máme připravené.Postupem 4 dní propracovaly až k samotnému konci příběhu, kterým bylo zabít strašlivého Tlachapouda, aby nechal říši divů být. Děti si tedy zahrály na schopnou Alenku která Tlachapouda přemohla. A jak už to tak bývá dobro vždy vítězí nad zlem a tak to bylo i u nás. Společnými silami přemohly Tlachapouda a zlou královnu, která mu velela. Našich 5 schopných týmu se občas i pořádně zapotilo při rozlušťování šifer. Či při hádání skladeb písní nebo znělek z pohádek. Na konec vše zvládli bravurně. Po sečtení konečného hodnocení se vítězem stál tým s názvem Les, meč, myš. Na druhém místě se umístil tým Ego esa. Na třetím Prd, pes, škr. Na čtvrtém a pátem Zub s.r.o. a Mad cat. Děti dostaly svou zaslouženou odměnu a už nezbývalo nic víc než se sbalit, uklidit a vyrazit domů. Ani nám ani dětem se domů nechtělo. Ale všechno jednou musí skončit a my už se teď nemůžeme dočkat Jarních prázdnin které prožijeme na Krásné.

Obrázek vstupu do části galerie Tábor I.turnus - Země jiného světa.

Tábor I.turnus - Země jiného světa


Obrázek vstupu do části galerie Piobowling.

Piobowling


Obrázek vstupu do části galerie Pionýrský Pioples.

Pionýrský Pioples


Již v pořadí 9. ples naší Pionýrské skupiny se konal v prostorách restaurace Horakůvka. Dne 11. března 2017 jsme oprášili naše taneční oděvy a vydali se všichni společně pobavit. Mezi hosty nechyběli jak naši přátelé, tak i rodiče dětí chodících do našeho oddílu. O zábavu se po celý večer starala hudební skupina KR Combo. Po tanečních kreacích jsme si vychutnali vynikající večeři.

Vyvrcholením večera bylo losování o hodnotné ceny jak za nakoupené lístky, tak ze slosovatelných vstupenek. Zábava byla v plném proudu po celý večer a pokračovala až do brzkých ranních hodin.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se plesu zúčastnili a taky těm, kteří nám přispěli k jeho realizaci. Zejména pak sponzorům: Laser Aréna Ostrava, Cukrárna u Babičky, Fantasyobchod.cz, Divadlo Petra Bezruče, dTest o.p.s., Thao.cz, Mladykokos.cz, Centrum služeb občanům Brno, Echoton-cz s.r.o., Meatfly a samozřejmě Pionýr.
Za PS Šenov Martina Kubinová, Jan Tříska a Tomáš Schwetter

Hop Nahoru